İLGİLİK’TEN…

Merhaba!

 

 

İlgilik’e hoş geldiniz…

 

Alanımızda yayımlanmasını istediğiniz yazılarınızı, Microsoft yazı belgesi (Microsoft Word Document) biçiminde inalkgo@hotmail.com adresine yollayınız.   

 

Gönderilecek yazıların yayımlanabilmesi için, yazarının kimliği ile iletişim bilgilerinin ve varsa kaynaklarının bildirilmesi gerekmektedir.

 

Birkaç önemli not:

 

- Bu genelağ ortamı ile bu ortamda yer alan her türlü yapıtsal belge, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun koruması altındadır.

 

- İLGİLİK’te (İlgilik Com’da) yayımlanan yazılardaki görüşler, yazarlarına ait olmakla birlikte, İLGİLİK Yöneticisi, yazılar üzerinde, dil, anlatım ve yayım yöntemi bakımından gerekli değişiklikleri yapabilir.

 

- İLGİLİK’e yayımlanmak üzere gönderilen yazılar, yayımlansın ya da yayımlanmasın geri verilmez.

 

- İLGİLİKte, Dil Derneğinin ( http://www.dildernegi.org.tr/ ) önerdiği, ortaya koyduğu yazım kuralları esas alınmakta, uygulanmaktadır.

 

- İLGİLİK'te yer alan yazılar, kaynak gösterilmek koşuluyla bütünüyle ya da bölüm(ler) olarak alıntılanabilir.

 

 

İLGİLİK

Yarımca, 18 Şubat 2008

 

 kısa ara çizgisi

Uyarı: Bu genelağ alanında yayımlanan yorumlar ile fotoğraf altları dahil her türlü yazının bütün hakları ‘İlgilik Com’ adı altında İnal Karagözoğlu’na aittir. Söz konusu yazılar, kaynak gösterilmek ve bu alana bağlantı verilmek koşuluyla alıntı(lar) olarak ya da bütünüyle kullanılabilir. ‘İnal Karagözoğlu’ imzasını taşımayan yazılardan alıntı yapmak için, bu yazıların sahiplerinden de izin almak gerekir. Bu yazıların imza sahipleri, kendi yazılarını, diledikleri yerlerde diledikleri biçimde kullanabilirler.

 

Güncelleme: 15.11.2012, 1.10.2020.

{lang: 'tr'}
Improve the web with Nofollow Reciprocity.