Bunu Atlamayalım!

Pek Önemli Bir Açıklama Yapıldı

 

 

Hülya Avşar’ın bacakları için ortaya atılan fotoşop iddiası az buçuk fos çıktı. Allah’tan… Yoksa, 12 Haziran milletvekili seçimi, Avrupa’ya posta komalar, yaklaşan ’24 Nisan 1915 olayı’nın yıldönümü, Yüksek Seçim Kurulu kararı manzaraları, ‘ucube’nin köküne kibrit suyu ekme işine başlanması vesair meseleler gölgede kalacaktı.

 

Gönüllere su serpen olay şöyle gelişti:

 

Pek yakından biliniyordur, ‘Hülya Cup’ adıyla bir tenis turnuvası düzenleniyor ülkemizde. Adını sinema yıldızımız Hülya Avşar’dan alan turnuva bu yıl on yaşına erişti. Geçen gün İstanbul’da başladı; İzmir’de, Antalya’da sürecek; Kasım’ın 20’sinde İstanbul’da sona erecek. İşte takvimi özetle bu olan turnuvaya hazırlanışta her şey yolunda gitmişti, ama ne olduysa, Hülya Cup’un başlamasına az bir zaman kala oldu: Hülya Avşar, kendi adına düzenlenen bu turnuvanın tanıtımı için fotoğraflar çektirmişti, Avşar’ın basına dağıtılan bu fotoğraflarda sergilediği bacakları düşünülenden ince, uzun ve pürüzsüz bulunmuştu uzmanlarca… Tabii hemen fotoşop olasılığından söz edildi. Ve işin kötüsü, “Sibel Can’dan sonra ikinci fotoşop vakası” adı verildi bu görüntülere…

 

bir fotoşop uygulaması Bir fotoşop uygulaması. Sağ olasın Photoshop! (seyvet.com kaynağındaki bir görselden yararlanıldı.)

İşi izlemekten kendimi alamadım. Tabii yine basından öğreniyorum, bu söylentiler üzerine, Hülya Avşar, Hülya Cup’ın başlayışı dolayısıyla düzenlenen basın toplantısına katılmış ve bir gösteri maçı yaptıktan sonra basına poz verip “Tabii ki photoshop vardı ama çok çok azdı. Benim bacaklarım zaten o kadar uzun” diye bir açıklama yapmış. Avşar, bacakları için, “Sharapova’dan ödünç almadım; o bacaklar benim” demiş.

Başta dedimdi ya, Hülya Avşar’ın bacakları için ortaya atılan fotoşop iddiasının az buçuk fos çıkmış olması, ülkenin diğer önemli meselelerinin gölgede kalmasını önlemiştir.

   

 

İnal Karagözoğlu

Yarımca, 20 Nisan 2011  

 

© 2011 İK

 

 

 

{lang: 'tr'}

2 Yorum

  1. aDQD said,

    Mayıs 17, 2011 at 07:44

    bence çok gereksiz bişey her insan bence göründüğü gibi, olmalı

  2. ASİ GENÇ said,

    Mayıs 17, 2011 at 07:48

    böyle boş şeyler yapıp kendi kendinizi kandırmayın biz zaten sizin çok şişko olduğunuzu biliyoruz bunlara HİÇ AMA HİÇ GEREK YOK…..

Post a Comment

Improve the web with Nofollow Reciprocity.