İlgilik Yeniden Yayımda

27 Ocak 2011 Günü Yok Olmuştu…

 

 

İlgilik, genelağ ortamında yer alan hemen her alanın başına gelebilecek sevimsiz, üzüntü verici bir durum yaşadı: geçen ayın yirmi yedisinde birden yok oluverdi: genelağ yayımcılığında ‘okurdan önceki sonuncu tüketici’ konumunda olan İlgilik’e yayımı konusunda son hizmeti veren yerden verilen bilgiye göre, genelağ yayımcılığı işinin gerçekleşmesini sağlayan hizmetler zincirinde yer alan kuruluşlardan birindeki bir görevlinin yol açtığı bir işlem hatası, bu alanın devredışı kalmasına yol açmıştı.

 

Sonuç olarak, İlgilik, son hizmeti veren kuruluşun kısa sürede duruma el atmasıyla dünden itibaren yeniden yayımda. Ancak, içeriğinin 14 Mayıs 2010 günü eklenmiş olan Hemşireler Haftası ve …_Unutulmuş Gibi Duran Bir Ad: Safiye Hüseyin başlıklı yazıdan sonrası şu anda yok. Tabii onlara yapılmış yorumlar da… Asılları bende olan bu yazıları zamanın elverdiği ölçüde azar azar da olsa alanıma ekleyeceğim.

 

Bu hoş olmayan durumdan ötürü, verdikleri yazılarla beni onurlandıran dostlarımdan, sayfalarımı ziyaret edenlerden, yorum ekleyenlerden özür diliyorum.

 

Saygılarımla…

 

 

İnal Karagözoğlu

Yarımca, 2 Şubat 2011

{lang: 'tr'}

Post a Comment

Improve the web with Nofollow Reciprocity.